TALO NAA 22MAG BLACK WIDOW VIRIDIAN LASER
$383.28
product code:TALO NAA 22MSVL
UPC:744253003509
Brand:North American
availability: In Stock at Warehouse, Available for shipping
Note: This product must be shipped to an Federal Firearms Licensed Dealer(FFL Dealer)
Specifications:
- Caliber: .22 Magnum
- Capacity: 5
- Length: 4.63"
- Height: 2.81"
- Width: 1.06"
- Weight: 6.6 oz.
- Barrel Length: 1.13"
- Sights: Half-moon Sight
- Action: Single Action
- Grips: Viridian Laser Grip
| Type | |
| Action | SAO |
| Caliber | 22 WMR |
| Barrel Length | 1.13" |
| Capacity | 5rd |
| Hammer Style | Exposed |
| Grips | Black Polymer |
| Sights | Half Moon |
| Weight | 6.20 oz |
| Frame Description | Stainless Steel |
| Frame Size | |
| Cylinder Finish | Stainless |
| Barrel Finish | Stainless |
| OAL | 4.63" |
| Includes | Viridian Laser |
| Barrel Length Range | 1" to 1.99" |
| Weight Range | 3 oz to 8.99 oz |
We'd love to hear your feedback!
Please take a moment to share your thoughts on the product. Your review will help others make informed decisions and allow us to continue improving our products and services.


